Wirtualny Turysta Mapa strony | Kontakt    
Bookassist
Przewodniki
 
 

Jednym z naszych głównych zadań jest kierowanie jak największej liczby potencjalnych gości na stronę internetową naszych klientów i dbanie o to, aby stopa konwersji, czyli odsetek potencjalnych klientów, którzy dokonali rezerwacji w trakcie wizyty na stronie, była jak najwyższa.

Projektujemy, obsługujemy i stale monitorujemy internetowe kampanie marketingowe w internecie, aby mieć pewność, że klient znajdzie Państwa stronę WWW jako pierwszą.

Eksperci Wirtualnego Turysty na bieżąco śledzą trendy w zakresie marketingu internetowego, co zapewnia naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w branży.

Audyt stron internetowych

Dobrze zaprojektowana strona internetowa, to połowa sukcesu w drodze do uzyskania dobrych pozycji w wyszukiwarkach. Wyniki naszego audytu pomogą Państwu stworzyć stronę, która będzie mogła skutecznie konkurować o czołowe pozycję w najważniejszych systemach wyszukiwawczych.

Traffic Builder -Pozycjonowanie i online marketing

Korzyści z pozycjonowania strony WWW są oczywiste, określa je prosta zależność: im wyżej na liście wyszukanych wyników, tym większe szanse na otwarcie strony przez internautę i - w efekcie - pozyskanie nowych klientów.

Site Builder - Projektowanie i budowanie stron

Pozyskanie turysty biegle poruszającego się w internecie wymaga technologii, dzięki której znajdzie na Państwa stronie to czego oczekuje i będzie na nią powracał. Wiemy jak zmienić Państwa serwis internetowy w pełni interaktywny i nowoczesny kanał sprzedaży.