Wirtualny Turysta Mapa strony | Kontakt    
Bookassist
Przewodniki
 
 

Traffic Builder

Traffic Builder to usługa polegająca na pozycjonowaniu strony hotelu w Internecie.

Korzyści z pozycjonowania strony WWW są oczywiste, określa je prosta zależność: im wyżej na liście wyszukanych wyników, tym większe szanse na otwarcie strony przez internautę i - w efekcie - pozyskanie nowych klientów.

Specjalizacja

Łączymy wieloletnie doświadczenie z zakresu pozycjonowania stron i specyfiki branży turystycznej. Przekłada się to na przygotowywanie skutecznej strategii internetowej dla każdego hotelu lub innego obiektu noclegowego. Jesteśmy w stanie nie tylko uczynić Państwa stronę bardziej widoczną w sieci, ale również uczynić z niej efektywne źródło pozyskiwania nowych rezerwacji.

Jak to robimy?

Pozycjonowanie stron jest długotrwałym procesem, który polega na optymalizacji kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i stosowaniu określonych technik mających na celu podniesienie pozycji na liście wyników wyszukiwania.

Przez cały czas trwania procesu współpracy podejmujemy działania zmierzające do długookresowego budowania pozycji strony w Internecie. Nasza technika pozycjonowania jest nastawiona na stały, stabilny wzrost popularności Państwa witryny w Internecie.

Jest to tak zwane pozycjonowanie naturalne. Alternatywnym sposobem budowania wzrostu odwiedzalności strony internetowej Państwa hotelu jest pozycjonowanie płatne (Pay-Per-Click, PPC). Jest to strategia krótkofalowa ale skuteczna i umożliwiająca osiągnięcie szybkich efektów stosunkowo niskim kosztem. Dzięki kampanii PPC, przygotowanej i prowadzonej w całości przez nas, Państwa hotel będzie pojawiał się na pierwszych miejscach w linkach sponsorowanych pod wybranymi wcześniej kluczowymi słowami.

Równie ważnym elementem współpracy jest doradztwo z zakresie promocji Państwa strony na innych serwisach turystycznych. Głównym celem jest maksymalizacja ilości rezerwacji, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów ich pozyskania. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe oraz doradzamy gdzie warto promować Państwa ofertę.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie przestawienia szczegółów oferty.